قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ال‌جی کاربرد و مزایای هوش مصنوعی رابرای مشتریان منطقه خاورمیانه و آفریقا به نمایش خواهد گذاشت

تاریخ انتشار : دوشنبه 19 فروردین 1398 - 17:07

تکنولوژیThinQال‌جی نشان دهنده راحتی و هماهنگی بیشتر لوازم خانگی با سبک زندگی این منطقه است

الجی با تکنولوژی انقلابیThinQ و هوش مصنوعی قدرتمند خود در نمایشگاهInnoFest 2019حضور پیدا خواهد کرد.

در رویدادInnoFestامسال ال‌جی میزبان فروشندگان، همکاران و رسانه‌ها است تا بتوانند با فناوری‌های انقلابی ال‌جی آشنا شده و استراتژی‌های جدید کسب و کار را برای سال پیش رو یاد بگیرند. امسال ال‌جی تمرکز خود را روی فناوری هوشمند و راحت تر کردن زندگی با وسایل مجهز به هوش مصنوعی گذاشته است.

در طول چند سال گذشته، ال جی تحقیق و طراحی خود را با حساسیت خاصیادامه داده و محصولاتی را معرفیکرده که زندگی روزانه مصرف کنندگان را تغییر می دهند. مثلا برای آشپزخانه، یخچال و فریزرInstaViewال‌جی سبک زندگی را متحول میکند. از پیش بینی آب و هوا برای روز بعد تاکامل کردن لیست خرید،InstaViewبرای خدمت به تمام اعضا خانواده طراحی شده است. هنگامی که مطمئن نیستید چه چیزی را برای شام بپزید ،کافی استیکمحصول را از یخچال و یک دستور غذا را با استفاده از رابط کاربری لمسی انتخاب کنید. فن آوریThinQ همچنین می تواند با توجه به دستورالعمل های انتخاب شدهبا اجاق هوشمند ال‌جی ارتباط برقرار کرده و قبل از شروع آشپزی درجه حرارت را تنظیمکند.

ماشین لباسشوییTWINWash ال‌جی به کاربران امکان می دهد با استفاده همزمان از دو مخزن شوینده جداگانه، لباس خود را با سرعت بیشتریشست و شو دهند. با استفاده از نرم افزار Smart ThinQ ال‌جی، صاحبان خانه می توانند ماشینلباسشویی خود را از هر جایی کنترل کرده و به کار گیرند. همچنین آنها می توانند هنگام خریدمیزان مواد شوینده را چک کرده و از میزان مواد شوینده موجود در خانه اطمینان حاصل کنند.
فناوریLG ThinQیادگیری عمیقی را برای محصولات خانگی روزمره به ارمغان می آورد. لوازم خانگی با توانایییادگیری عادت ها و سلیقه های کاربر در طول زمان، با نیازهای کاربر هماهنگ تر شده و آرامش بیشتری به ارمغان می‌آورد. LG ThinQمی‌تواندبا برنامه فعالیت ورزشی کاربر هماهنگ شده و بعد از یک دوندگی صبحگاهی، با TWINWashال جی ارتباط برقرار کرده تا برنامه شستشو را به حالت “لباس ورزشی” تنظیم کند.

همچنین در نمایشگاهInnoFest، دستگاه تصفیه هوا PuriCareال جی به نمایش در خواهد آمد. با تکنولوژیClean Booster، این محصول می تواند گرد و غبار را به میزان ۷۴٪سریعتر تصفیه کند و هوای تمیز را تا فاصله ۷٫۵ متر دورترپرتاب کند. هدف PuriCare این است که نه تنها حس پاکیزگی را برای کاربران به ارمغان آورد ، بلکه همچنینبا جذب آلاینده ها و گرد و غبار محیطی سالم تر ایجاد کند. برنامه هوشمند ThinQ همچنین می تواند به کاربر بگوید وضعیت هوای خانه در هر لحظه چگونه بوده و چه زمانی نیاز به تصفیه هوا است.

لوازم خانگی مجهز به ThinQبا پلت فرم عیب یاب هوشمند عرضه خواهند شد. این به این معنی است که دستگاهها قادر به اطلاع رسانیقبل از وقوع مشکل بودهو همچنین اطلاعات کلیدی را به نزدیک ترین مراکز خدمات برای رفع سریع تر مشکل ارسال می کنند.

همچنین بازدید کنندگان این نمایشگاه می‌توانند با تلویزیون رول شونده جدید ال‌جی به عنوان بخشی از برند محصولات ممتاز و پریمیوم ال‌جی یعنیLG SIGNATURE بیشتر آشنا شوند. تلویزیونLG SIGNATURE OLED TV R ترکیبی از فناوریOLED با نوآوری در مهندسی است ویکمحصول منحصر به فرد رابه نمایش می‌گذارد که به دلیل ماهیت انعطاف پذیری آن می تواند به صورت یکپارچهبا هر محیطی به راحتی ترکیب شود. با دستیارهای دیجیتالیکپارچه، از جمله آمازون الکسا، کاربران می توانند تلویزیون های خود را کنترل و برنامه های مورد علاقه خود با استفاده از فرمان صوتی به راحتی انتخاب کنند. پردازشگر هوشمند آلفا (Alpha) 9 و الگوریتمیادگیری عمیق نسل دوم ال‌جی محتوا را برای به دست آوردن بهترین کیفیت تصویر و صدا بهینه می‌کند.

علاوه بر بازدید از محصولات، شرکت کنندگان همچنین فرصتی را برای دیدار با نمایندگان و مدیران ال جی را خواهند داشت تا سوالات خود را درباره آخرین تکنولوژی و برنامه های ال جی برای منطقه خاورمیانه و آفریقا را مطرح کنند. در نمایشگاهInnoFest 2019ال‌جی قصد دارد هوش مصنوعی را برای مخاطبان بیشتری در دسترس قرار دهد، و پتانسیل آن برایترکیب شدن در خانه های هوشمند در سراسر جهان را نشان دهد.

نظرات

پاسخی بگذارید