قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

انجام تراکنش‌هاي بيش از يک ‌ميليون ريال، تنها از طريق رمز دوم پويا امکان‌پذير است

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 7:57

از تاريخ ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ انجام تراکنش‌هاي مالي براي مبالغ بيش از يک‌ ‌ميليون ريال (مجموعا در هر روز) و همچنين مشاهده‌ موجودي و دريافت صورتحساب کارت‌هاي بانک اقتصادنوين از طريق سامانه‌هاي بانکداري ‌الکترونيک و بدون حضور کارت، تنها از طريق رمز دوم پويا امکان‌پذير است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ بر اين اساس مشتريان مي‌توانند در هر روز براي مجموع يک ‌ميليون ريال تراکنش از رمز ايستاي کارت خود استفاده کنند و انجام تراکنش‌هاي بيش از اين مبلغ تنها با رمز دوم پويا امکان‌پذير خواهد بود.
همچنين مشترياني که تمايل به استفاده از رمز دوم ايستا در محدوده يادشده را ندارند، مي‌توانند با مراجعه به شعب بانک اقتصادنوين رمز دوم ايستاي خود را براي تمام تراکنش‌ها غيرفعال و فقط از رمز دوم پويا استفاده کنند.
گفتني است بانک اقتصادنوين پيش‌تر سامانه رمزساز «ارس» را براي توليد رمزهاي دوم پويا معرفي کرده است. همچنين براي آن دسته از مشترياني که شرايط استفاده از راهکارهاي مبتني بر گوشي‌هاي تلفن همراه هوشمند را ندارند امکان دريافت رمز به‌صورت خودکار و از طريق پيامک فراهم شده است.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمايند.

نظرات

پاسخی بگذارید