قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

انجام قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»؛

تاریخ انتشار : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 - 15:56

قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»، در روز یک شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸، با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان، مدیران و جمعی از رؤسای شعب بانک آینده، انجام شد.
در این جشنواره، که از پانزدهم اسفندماه سال ۱۳۹۷ آغاز و تا پایان سی¬و¬یکم فروردین¬ماه سال ۱۳۹۸، ادامه داشت؛ تعداد ۱٫۳۰۳ (یک¬هزار و سیصدوسه) نفر، واجد شرایط برای حضور در قرعه¬کشی، شناخته شدند. جوایز این دوره از جشنواره قرض¬الحسنه پس¬انداز «اُمید آینده»، شامل: ۱ ¬(یک) دستگاه تبلت، ۱۰ (ده) جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی و ۱۰۰ (یک¬صد) جایزه ۱ (یک) میلیون ریالی بود.
پس از انجام قرعه¬کشی، خانم هلیا عنایت¬خانی، برنده ۱ (یک) دستگاه تبلت؛ جایزه ویژه این دوره شدند.
هم¬چنین؛ ۱۰ (ده) برنده جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی نیز؛ خانم¬ها: نعیمه کاتب خیابانی، اسماء اخوان گلابی، فاطمه جدلی، پریا حیدری، ریحانه افشاری، بی¬بی معصومه موسوی، ترانه احمدپور کیوانی و غزل قرشی و آقایان: علی مرادی و نیما نوذری بودند.
لازم به¬ذکر است؛ جشنواره «اُمید آینده»، در امتداد کارزار «نهال آینده» بر بستر محصول دانش¬آموزی قرض-الحسنه پس¬انداز، در اسفندماه سال گذشته با توزیع «سبزه آینده» در بین دانش¬آموزان، آغاز شد تا ضمن تهیه عکسی از این سبزه¬ها، در کنار سفره هفت¬سین خود، در جشنواره نیز، شرکت و افتتاح حساب نمایند.
شایان ذکر است؛ بانک آینده، در راستای آشنایی با مقوله بانک و ایجاد توجه بیشتر در کودکان و نوجوانان به امر قرض¬الحسنه پس¬انداز و دوراندیشی برای داشتن «آینده¬ای روشن»، برای دانش¬آموزانی که اقدام به افتتاح حساب قرض¬الحسنه پس¬انداز دانش¬آموزی کردند؛ هدیه ۳۰۰٫۰۰۰ (سیصد هزار) ریالی، در نظر گرفته است.
مشتریان محترم؛ می¬توانند برای اطلاع از اسامی سایر برندگان، به تارگاه بانک آینده، به نشانی: www.ba24.ir مراجعه فرمایند.

نظرات

پاسخی بگذارید