قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

برای اولین بار در شبکه بانکی و در تمامی شعب بانک شهر انجام می شود؛ احراز هویت مشتریان در سامانه سجام

تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1398 - 17:22

مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر با تاکید بر اینکه نوآوری در خدمت همواره در صدر اقدامات این بانک قرار دارد،گفت:برای اولین بار در شبکه بانکی، احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) در تمامی شعب بانک شهر انجام می شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سید جابر حسینی با بیان اینکه سجام یک سامانه زیر ساختی در بازار سرمایه است که تمام فعالان این بازار می بایست اطلاعات هویتی، تماسی ، مالی و … خود را در آن ثبت کنند،تاکید کرد:همچنین با توجه به قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم و دستورالعمل شناسایی مشتریان در بازار های مالی و سرمایه گذاری، تمامی فعالان بازار سرمایه که دارای کد معاملاتی (کد بورسی) هستند؛می بایست در سامانه مذکور ثبت نام کرده و شناسایی کامل شوند.
وی خاطرنشان کرد:تاکنون و در مرحله اول فعالان بازار سرمایه می‌بایست در این سامانه ثبت نام اینترنتی می‌کردند و سپس جهت تکمیل فرآیند احراز هویت خویش به یکی از مراکز احراز هویت مربوطه مراجعه می‌نمودند.
حسینی ادامه داد:هم اکنون بانک شهر به عنوان اولین بانک در شبکه بانکی کشور با همکاری شرکت سمات امکان انجام فرآیند احراز هویت حضوری مشتریان در سامانه سجام را در تمامی شعب بانک در سطح کشور فراهم کرده است و دیگر نیاز به مراجعه به سایر مراجع جهت احراز هویت نمی‌باشد.
مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر گفت:به موجب این خدمت تمامی مشتریان می توانند پس از ثبت نام در سامانه سجام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از طریق درگاه های الکترونیکی غیرحضوری بانک و یا سایت سامانه سجام و با به همراه داشتن کد رهگیری مربوطه به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و با ارائه مدارک شناسائی معتبر فرآیند احراز هویت خویش را در سامانه مذکور تکمیل کنند.

نظرات

پاسخی بگذارید