قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ترمیم ترکیب منابع از اولویت های اساسی بانک دی در سال جاری است

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1398 - 11:59

رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی در بازدید از شعبه زاهدان، بر لزوم همت جمعی همکاران در جذب منابع ارزان قیمت و کاهش نرخ تمام شده پول در سال جاری تاکید کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی؛ رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره در ادامه بازدیدهای استانی خود از شعب بانک در سراسر کشور به همراه شعبانعلی داورپناه، معاون اعتبارات، احمد حشمی پور، مدیرکل حوزه مدیریت و حسن کاسب، رئیس اداره امور شعب شمال کشور و غرب تهران برای بازدید از شعبه زاهدان به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد و با همکاران شعبه در یک جمع صمیمی به گفت و گو نشست.
سهم دینی در دیدار با کارکنان شعبه زاهدان گفت: امنیت و آسایش موجود در کشور مرهون اتحاد و وحدت کلمه در بین اقوام و مذاهب مختلف ایرانی و خون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی از هر قوم و مذهب است که همگی برای یک هدف جانفشانی کردند.
رئیس هیئت مدیره بانک دی در ادامه این دیدار بر اهمیت جذب منابع ارزان قیمت تاکید کرد و افزود: یکی از مسائل عدیده نظام بانکی در سالیان اخیر رقابت بی منطق بانک¬ها بر سر جذب منابع گران قیمت و پرداخت سودهای جذاب به مشتریان بوده است که نتایج و آثار آن را در سال ۱۳۹۷ در صورتهای مالی بانک ها و متعاقب آن جوسازی روانی برخی از رسانه های غیرحرفه ای و ناآشنا به اصول مالی و بانکی مبنی بر ورشکستگی در نظام بانکی است که به صورت مداوم شاهد آن هستیم.
وی افزود: در سال جاری جذب منابع ارزان قیمت به یک ضرورت غیرقابل انکار در بانک تبدیل شده است و روسای شعب باید با تسلط بر استراتژی¬ها و تشریح اهداف کلان بانک برای تمامی همکاران ، به اصلاح نسبت مصارف و منابع بانک و ترمیم ترکیب منابع به نفع منابع ارزان قیمت اقدام کنند.
وی با بیان اینکه تلاش و همکاری تمامی همکاران شعب می تواند در کاهش مطالبات و افزایش منابع شعبه تاثیرگذار باشد، گفت: از آنجا که قشر عظیمی از همکاران شعب را جوانان تحصیل کرده، با انگیزه و مسلط به دانش اقتصادی تشکیل می دهند، انتظار می رود با کار تیمی منسجم و روحیه ی خستگی ناپذیر نسبت به ارائه خدمات بانکی به مشتریان هدف از هیچگونه خدمتی کوتاهی نکنند و با رعایت اصل مهم تکریم مشتریان نسبت به وصول مطالبات، افزایش منابع و جذب منابع ارزان قیمت همت گمارند.
گفتنی است در پایان این دیدار؛ رئیس هیئت مدیره بانک بر تلاش مضاعف و پیگیری مستمر همکاران شعبه زاهدان در وصول مطالبات معوق و مشتری مداری تاکید کرد.

نظرات

پاسخی بگذارید