قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

تمهیدات بانک پارسیان برای تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 اسفند 1398 - 20:00

براساس ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا، در اجرای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی و در راستای کمک به رونق تولید، امکان دسترسی الکترونیکی ثبت درخواست متقاضیان تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی بانک پارسیان فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان؛ ، با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور و لزوم مراقبت وکنترل شیوع ویروس کرونا به منظور جلوگیری از مراجعه هموطنان به شعب، بانک پارسیان امکان دسترسی الکترونیکی ثبت درخواست متقاضیان قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی را فراهم کرد.
شایان ذکر است؛ مهلت ارایه و ثبت درخواست تا پایان سال ۱۳۹۸ بوده و مشتریان برای برخورداری از مزایای قانون مزبور، بایستی حداکثر تا پایان شهریور ۱۳۹۹، آمادگی تسویه نقدی و کامل بدهی را داشته باشند.
همچنین مطالبات ناشی از تسهیلات ریالی که قرارداد ملاک محاسبه آن در سامانه سمات، صرفاً در بخش های اقتصادی کشاورزی، شکار و جنگلداری، شیلات، استخراج معادن، صنعت، ساختمان و تامین برق، آب و گاز با هدف ایجاد، توسعه، تامین سرمایه در گردش و تعمیرات طبقه بندی شده باشد، مشمول قانون مزبور خواهد بود.
بر این اساس بانک پارسیان از تمامی بدهکاران مشمول این قانون دعوت می کند با رعایت شرایط احراز مواد قانون مزبور، حداکثر تا پایان سال جاری به تارنمای بانک پارسیان به نشانی www.parsian- bank.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

نظرات

پاسخی بگذارید