قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

حمایت بانک توسعه تعاون از توان‌یابان تحت پوشش مجتمع نیکوکاری رعد

تاریخ انتشار : یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 - 16:48

بانک توسعه تعاون از ۲۰۰ نفر کارآموز و مددجوی تحت پوشش مجتمع نیکوکاری رعد حمایت نمود

بانک توسعه تعاون در راستای انجام مسئولیت اجتماعی مبنی بر حمایت از کارآموزان و مددجویان نیازمند و کمک به مهارت افزایی آنان، از ۲۰۰ نفر کارآموز و مددجوی تحت پوشش مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد حمایت نمود. با توجه به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و ضرر و زیان‌های وارده به برخی از اقشار تحت پوشش مؤسسات خیریه، بانک توسعه تعاون نسبت به تأمین مالی کمک‌هزینه جهت اختصاص سبدهای معیشتی بهداشتی ۲۰۰ نفر از مددجویان و کارآموزان اقدام نمود، که این کمک‌ها به‌صورت کارت خرید در اختیار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد قرار گرفت و مراحل توزیع آن در مجتمع رعد در حال انجام است.
شهرام بخشا رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در دیدار با رضا سخن‌سنج مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد اظهار داشت: بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک تخصصی بخش تعاون، تأمین مالی و حمایت از تعاون‌گران و کارآفرینان را بر عهده داشته است و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، همکاری‌های مناسبی با مراکز معتبر و صاحب‌نام خیریه برقرار نموده است.
وی ادامه داد: مأموریت‌های بانک توسعه تعاون و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مشترکات بسیاری دارد و انتقال تجارب در خصوص توان‌بخشی معلولین و مهارت افزایی و اشتغال توان‌یابان، آموزش جهت راه‌اندازی تعاونی‌ها و کسب‌وکارهای کوچک می‌تواند به بهبود بسیاری از اقشار کم‌بضاعت جامعه کمک نماید.
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در ادامه گفت: بخش تعاون حائز ویژگی‌ها و مزیت‌هایی منحصربه‌فرد برای کمک به راه‌اندازی مشاغل و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی برخوردار است که به‌ویژه در زمینه کشف استعدادهای مناطق محروم و محرومیت‌زدایی و مهارت افزایی و آموزش توان‌یابان می‌تواند بکار گرفته شود.
رضا سخن‌سنج مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد ضمن تمجید از رویکرد بانک توسعه تعاون در کمک به توان‌یابان و معلولین در ادامه گفت: این اقدام بیانگر مسئولیت اجتماعی و نشانه‌ای از نیک‌اندیشی بانک توسعه تعاون می‌باشد.
سخن‌سنج افزود: در این طرح که بانک توسعه تعاون نقش حامی مالی را بر عهده داشت، ۱۱ مرکز فعال حوزه معلولان تهران و شهرستان‌های استان تهران با معرفی مددجویان خود نیز مشارکت کردند.

نظرات

پاسخی بگذارید