قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

در آستانه نخستین سالگرد صدور بیانیه «گام دوم انقلاب» توسط رهبر معظم انقلاب، «میثاق‌نامه» مدیران بانک ملی ایران به همه اجزای این بانک ابلاغ شد.

تاریخ انتشار : شنبه 19 بهمن 1398 - 13:46

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، عضو هیات مدیره بانک درباره چرایی تهیه و تدوین این میثاق نامه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، روند چهل سال نخست حرکت کشور و الزامات حرکت در چهل سال بعدی را ترسیم کردند بنابراین بیانیه گام دوم می تواند به عنوان یک سند بالادستی برای همه کشور تلقی شود.
مسعود خاتونی با اشاره به این که بیانیه گام دوم بر «لزوم استفاده از جوانان»، «پیشرفت»، «مفاهیم اقتصادی»، «علم» و «مبارزه با فساد» تاکید فراوان دارد، اظهار کرد: باطن بیانیه گام دوم پیشرفت کشور در همه ابعاد است، بنابراین باید آن را در همه ابعاد عملکردی خود جاری کنیم.
به گفته خاتونی، کسانی که محتوای این بیانیه را به صورت یک دستورالعمل در امور خود استفاده کنند، با سرعت بیشتری به اهداف خود خواهند رسید.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با بیان این که مدیران ارشد بانک، بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان یکی از اسناد بالادستی خود پذیرفته و سایر اسناد پیشین از جمله سند استراتژیک بانک را با آن تطبیق داده اند، اظهار کرد: آنچه بر این اساس تهیه شده، «میثاق نامه» ای فراتر از اسناد بالادستی موجود است که همه امور بانک با آن هماهنگ می شود.
خاتونی با تاکید بر این که تلاش همه اجزای بانک ملی ایران، پیاده سازی درست و دقیق «میثاق نامه» است، ادامه داد: با این روند، همه محصولات و خدمات بانک به تحولات جدی در زندگی روزمره کسب و کارها و عموم مشتریان و خدمت گیرندگان منتهی خواهد شد که رضایت بیش از پیش آنان را در پی خواهد داشت.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اعلام این که این بانک، نخستین سازمانی است که بیانیه گام دوم انقلاب را به شکل یک سند بالادستی عملیاتی برای خود در نظر گرفته است، گفت: بانک ملی ایران همه امور خود را با این میثاق نامه ممیزی خواهد کرد تا با سرعت بیشتر به سوی تحقق اهداف بیانیه گام دوم قدم بردارد.
وی افزود: میثاق‌نامه مدیران بانک ملی ایران در راستای «جهاد بزرگ برای رسیدن به تمدن اسلامی» تاکید دارد که بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، به‌عنوان چراغ راه تمام استراتژی‌ها، برنامه‌ها و اقدامات آتی بانک مدنظر قرار می گیرد.

متن کامل میثاق‌ نامه مدیران بانک ملی ایران

نظرات

پاسخی بگذارید