قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران افتتاح شد.

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 23 بهمن 1397 - 16:34

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران روز سه‌شنبه ۲۳ بهمن‌‌ماه با رویکرد حمایت از گردشگری داخلی و با حضور جمعی از مقامات و همچنین فعالان صنعت گردشگری کشور در محل نمایشگاه‌های دائمی بین‌المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری در این مراسم که با حضور “علی اصغر مونسان” معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جمعی از نمایندگان مجلس، استانداران، سفرای کشورهای خارجی و همچنین مدیران ارشد گروه مالی و بانک گردشگری برگزار شد، مقامات مذکور با حضور در غرفه‌های مختلف این نمایشگاه با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این حوزه آشنا شدند و در جریان آخرین دستاوردها و پروژه‌های مهم گردشگری کشور قرار گرفتند.

این گزارش حاکی است؛ گروه مالی گردشگری در این نمایشگاه در سالن ۳۵ حضور دارد و با معرفی تعدادی از مهمترین پروژه‌های گردشگری خود همچون سرزمین ایرانیان، میکامال کیش، هتل‌های فرودگاهی؛ سیتی‌سنتر اصفهان، نگین‌افق نیایش و … پذیرای فعالان و علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود.

شایان ذکر است؛ دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته با هدف معرفی توانمندی‌های صنعت پیشران گردشگری و صنایع وابسته، حمایت از فعالان آن و همچنین تقویت اقتصاد گردشگری و اشتغا‌زایی از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ برگزار می‌شود.

نظرات

پاسخی بگذارید