قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

دورکاری با گلکسی‌های سامسونگ

تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 فروردین 1399 - 15:38

با شیوع ویروس جدید، یکی از اقدامات شرکت‎های مختلف برای حفظ سلامتی کارمندان خود، فراهم کردن امکان دورکاری از خانه بود. اما انجام کارها از خانه، با توجه به محدودتر بودن امکانات گاهی دشوار می‌شود. اما مجموعه محصولات خانواده گلکسی سامسونگ می‎توانند بسیاری از این مشکلات را برای شما حل کنند.

آماده کردن محیط کار در خانه یک چالش مهم است اما اگر بتوان مشکلات ریز و درشت آن را با داشتن ابزارهای مناسب برطرف کرد، همین دورکاری می‎تواند به افزایش بهره‌وری ما از زمان خالی و توازن زندگی کاری و شخصی‎مان کمک کند. در ادامه نکاتی کاربردی را بررسی کرده‌ایم که می‌تواند به افزایش بهره‌وری شما در دوران دورکاری کمک زیادی کند.

هر جایی می‎تواند دفتر دورکاری شما باشد
برای آماده کردن یک دفتر کار خانگی، پیدا کردن فضایی آرام، اولویت است. هدف این است که بتوانید روی کارتان تمرکز کرده و در آخر روز هم با خیالی راحت کارتان را کنار گذاشته و به زندگی شخصی‌تان برگردید. با استفاده از سامسونگ دکس می‏توانید هرکدام از اتاق‌های خانه‌تان را به محلی مناسب برای کار تبدیل کنید. حتی اگر لپ‌تاپ کاری‌تان را همراه نداشته باشید، یا یکی دیگر از اعضای خانواده در حال استفاده از کامپیوترتان باشد، باز هم دکس مشکل‌ را حل می‌کند. فقط کافی است با استفاده از دکس گوشی‌ را بصورت مستقیم به یک نمایشگر وصل کنید. در این حالت نه تنها می‎توانید به راحتی فایل‌های کاری‌تان را روی یک نمایشگر بزرگ‍تر مشاهده کنید، بلکه می‌توانید از گوشی‌تان هم به عنوان صفحه لمسی و در صورت نداشتن کیبورد اضافه، به عنوان کیبورد استفاده کنید.

با دکس سامسونگ همه اسناد کاری همیشه همراه شماست
در دوران دورکاری از خانه، یکی از بدترین اتفاقات این است که ناگهان متوجه شوید، آخرین نسخه گزارشی که باید روی آن کار می‌کرده‌اید را روی کامپیوتر محل کارتان جاگذاشته‌اید. با داشتن سامسونگ دکس، می‌توانید همه فایل‌هایی که برای کارتان لازم دارید را روی گوشی‌تان ذخیره کرده و در هر جایی که به آنها نیاز پیدا کردید، در محیطی کاملا شبیه فضای ویندوز روی آنها کار کنید. با متصل کردن سامسونگ دکس به لپ‌تاپ، می‎توانید تصاویر و دیگر فایل‌های مهم خود را براحتی از روی گوشی به داخل محیط کاری‌تان در داخل کامپیوتر منتقل کنید. در واقع با داشتن سامسونگ دکس می‌توانید هر لپ‌تاپی را در هر جایی به کامپیوتر دفتر کارتان تبدیل کنید.

خیال‎تان از امنیت فایل‌هایتان راحت باشد
یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان دورکاری باید رعایت کنیم، جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اسناد و فایل‌های کاری است. امنیت همه اعضای خانواده گلکسی سامسونگ با پلتفرم امنیتی ناکس (Samsung Knox) تضمین شده است. این پلتفرم به شما امکان می‎دهد تا همه داده‌های خود را به شکلی مجزا، کدگذاری کرده و کاملا امن نگهداری کنید. به این ترتیب وقتی از سامسونگ دکس برای همراه داشتن فایل‌های کاری‌تان استفاده می‌کنید، خیال‌تان از امنیت فایل‌ها و اسناد کاملا راحت خواهد بود زیرا می‎دانید که ناکس از داده‎هایتان حفاظت کرده و خطر از دست رفتن داده‌های بسیار مهم شما را به شدت کاهش می‌دهد.
در عین حال با استفاده از سامسونگ دکس می‎توانید فضاهای کاری کاملا مجزا، کدگذاری شده و امن ایجاد کرده و اپلیکیشن‌ها و داده‎های مربوطه را در آن ذخیره کنید. به این ترتیب فضای کاری و سرگرمی‎تان روی گوشی و هر دستگاه گلکسی از هم جدا شده و می‎توانید به شرکت‎تان امکان مدیریت و دسترسی به محیط کاری‎تان را بدهید اما در عین حال فایل‌های شخصی مانند عکس‌ها و پیام‎ها را کاملا محرمانه نگه دارید.

عوامل از دست رفتن تمرکز‌تان را کم کنید
در هر جایی که مشغول کار باشید، عواملی ممکن است به راحتی تمرکز شما را بر هم بزنند. کم کردن نیاز به تغییر دستگاه مورد استفاده و مرور شبکه‌های اجتماعی می‎تواند بخشی از این عوامل از دست رفتن تمرکز را کم کند. قابلیت وصل شدن به ویندوز با Link to Windows، گوشی شما را به ویندوز ۱۰ متصل کرده و نیاز به گوشی و حرکت بین دو دستگاه را از بین می برد. بعد از وصل کردن گوشی‌تان به یک لپ‌تاپ می‌توانید از طریق منوی Quick Panel و کلیک کردن روی گزینه Link to Windows به این قابلیت دسترسی پیدا کنید. در این حالت پیام‌ها و نوتیفیکشن‌هایتان روی صفحه کامپیوتر قابل مشاهده بوده و دیگر نیازی به مراجعه به گوشی‌تان نخواهید داشت.

نظرات

پاسخی بگذارید