قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

رییس کل بیمه مرکزی: ایده بیمه فراگیر باید تحقق پیدا کند

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اسفند 1397 - 5:28

ظرفیت های بالقوه در صنعت بیمه وجود دارد که هنوز شرکت های بیمه به آن ورود نکرده اند و باید با کمک نیروهای جوان و خبره این صنعت به مرحله بالفعل برسد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی که در جمع نیروهای جدیدالاستخدام بیمه مرکزی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: نیروهای متخصص و خوشفکر این صنعت باید آینده صنعت بیمه را به گونه ای رقم بزنند که ایده بزرگ بیمه فراگیر، تحقق پیدا کند.
رییس کل بیمه مرکزی ضمن ابراز خرسندی از جذب نیروهای مبتکر و تحصیلکرده در نهادناظر، تصریح کرد: صنعت بیمه هنگامی توسعه پیدا می کند که نیروهای متعهد، کاردان و توانمند در اداره آن نقش های اصلی را ایفا کنند.
وی با تاکید بر این نکته که بحث دانش افزایی از موضوعات جدی صنعت بیمه به شمار می رود، خاطرنشان کرد: فعالان صنعت بیمه در کنار مساله به روزرسانی دانش بیمه ای نباید از آشنایی با فن آوری های نوین و تکنولوژی های مرتبط با حوزه “آی تی” غفلت کنند.
رییس شورای عالی بیمه شفاف سازی در صنعت بیمه را منوط به ایجاد داشبورد مدیریتی دانست و افزود: ماموریت بسترسازی برای ایجاد داشبورد مدیریتی و شفاف سازی اطلاعاتی از ماموریت های جدی مرکز فن آوری است و می توان از این ظرفیت بزرگ برای تحلیل داده ها و امور پژوهشی، بهره برد.
دکتر سلیمانی در پایان با تشریح آخرین وضعیت صنعت بیمه و اشاره به تنوع رشته های بیمه ای در دنیا، نسبت به ضرورت توجه بیشتر به تخصص گرایی تاکید کرد و اظهار داشت: باید عوامل تاثیرگذار در افزایش ضریب نفوذ بیمه را بشناسیم و تحقق این امر در گرو تمرکز فعالان صنعت بیمه در مباحث پژوهشی است.
گفتنی است در این نشست، نیروهای جدید بیمه مرکزی، نقطه نظرات، دغدغه ها و دیدگاه های خود را در فضایی صمیمانه با دکتر سلیمانی و مدیران ارشد بیمه مرکزی، مطرح کردند.

نظرات

پاسخی بگذارید