قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

زبان طراحی جدید موبایل‌های ال‌جی

تاریخ انتشار : دوشنبه 25 فروردین 1399 - 15:23

زبان طراحی بر اساس عناصر طبیعت، تأکید بر زیبایی بصری و به‌کارگیری حس لامسه

طراحی‌شده برای اینکه لمس شود، طرح جدید اسمارت‌فون با هدف ارائه سبکی پیشرفته و بی‌نقص برای تمامی حواس

زبان طراحی مینیمالیست جدید ال‌جی الکترونیکس برای اسمارت‌فون آینده‌، با سبک طراحی بصری کاملاً متفاوت با موبایل‌های مرسوم کنونی و امکاناتی همچون طراحی دوربین به سبک «قطره باران» و انحناهای متقارن پشت و رو به همراه دیگر تغییرات طراحی تکاملی که راه این محصول را از موبایل‌های پیشین ال‌جی جدا می‌کند، می‌تواند نقطه اتصال تازه‌ای با جهان طبیعت باشد.

برخلاف روند کنونی طراحی مربعی دوربین که در بسیاری از اسمارت‌فون‌های رده‌بالا دیده می‌شود، در بخش پشتی موبایل جدید ال‌جی در سمت چپ سه دوربین و یک فلش LED را خواهید دید که به ترتیب اندازه از بالا به پایین مرتب شده‌ و طرح قطرات باران را به ذهن متبادر می‌سازند. دوربین اصلی اندکی بالاتر از سطح قرار گرفته، درحالی‌که دو دوربین دیگر در زیرپوشش شیشه‌ای یکپارچه بدنه قرار دارند. این چیدمان طراحی خوشایند بساوایی باعث شده تا فضای کمتری در بخش پشتی موبایل توسط لنزها اشغال شده و ظاهری ساده و روان‌تر به محصول جدید خواهد بخشید.

۳D Arc Design دیگر عنصر طراحی جدیدی است که در موبایلی که به‌زودی معرفی خواهد شد به کار گرفته شده است. در این شیوه طراحی لبه‌های صفحه‌نمایش و بخش پشتی موبایل به‌صورت متقارن خمیده خواهند بود که حس طبیعی‌تری نسبت به موبایل‌های قبلی ال‌جی خواهد داشت. این طراحی هنرمندانه به معنی لمس لبه‌هایی با تیزی کمتر است که نه‌تنها در نگاه خوشایندتر است، بلکه لمس آن هم لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

Cha Yong-duk رئیس کارگاه طراحی ارتباطات موبایل ال‌جی می‌گوید: «اسمارت‌فون بعدی ادامه‌ای قدرتمند برای تاریخچه غنی طرح‌های کلاسیک ال‌جی است که همیشه در اولین برخورد متمایز از دیگران بوده‌اند. این موبایل اولین ارائه از طراحی رقابتی است که ازاین‌پس در اسمارت‌فون‌های آینده ال‌جی خواهید دید.»

نظرات

پاسخی بگذارید