قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

زمان ثبت‌نام طرح ترافیکِ خبرنگاران

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 12:07

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفند خبر داد و گفت: طرح ترافیک برای اهالی رسانه رزروی نیست و میزان سهمیه‌ها نیز بیشتر نشده است.

وی افزود: اهالی رسانه تا پایان اسفند فرصت دارند جهت ثبت‌نام برای استفاده از سهمیه طرح ترافیک اقدام کنند که برای این موضوع نیاز است از محل رسانه خود معرفی‌نامه دریافت و همراه ۱۰ اثر مشابه سال پیش در سامانه تهران من بارگذاری کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: خبرنگارانی که مایل به استفاده از سهمیه طرح ترافیک نباشند و یا به آنها تعلق نگیرد از کارت بلیت الکترونیک رایگان یکساله مترو و اتوبوس بهره‌مند خواهند شد.

سعیدیان‌فرد اشاره به اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران امسال افزایش نیافته و همان ۳ درصد از کل سهمیه‌ها است گفت:‌حدود ۲ هزار نفر از اهالی رسانه از سهمیه طرح ترافیک برخوردار خواهند شد.

وی اعلام کرد:‌طرح ترافیک برای خبرنگاران رزروی نیست ولی ساکنین محدوده طرح ترافیک و سایر شهروندان بدون سهمیه حتماً باید جهت ورود به محدوده طرح ترافیک رزرو طرح را انجام دهند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به اینکه پیش از این یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده بود اگر خبرنگاران از سهمیه طرح ترافیک خود انصراف دهند می‌توانند از وام خرید دوچرخه و استفاده رایگان از دوچرخه‌های اشتراکی بهره‌مند شوند، گفت:‌این موضوع در مصوبه شورای شهر نبوده است و مسأله‌ای جدا از مصوبه محسوب می‌شود که معاونت حمل و نقل اگر برنامه‌هایی در سال آینده داشته باشد می‌تواند در این راستا اجرایی سازد.

فارس

نظرات

پاسخی بگذارید