قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

قائم مقام بیمه دانا مطرح کرد: تلاش مضاعف برای تحقق بودجه پیش بینی شده تا پایان سال جاری

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 15 بهمن 1398 - 14:39

قائم مقام بیمه دانا، شعب، نمایندگان و اعضای شبکه فروش را به تلاش مضاعف برای تحقق بودجه پیش بینی شده تا پایان سال جاری دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، حسین حسینی در گفتگویی به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر و آغاز چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حفظ مشتری و بیمه‌گذار، استفاده صحیح از ظرفیت‌های شعب و سوق دادن آنها به سمت و سوی بازار و داشتن شبکه فروش توانمند را از اولویت‌های کاری این شرکت برشمرد.

وی گفت: برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به رشد و پیشرفت و بالندگی باید از تمامی ظرفیت‌های خود از جمله تلاش مضاعف روسای شعب برای حفظ و ارتقای برند بیمه دانا، ارزیابی توانمندی نمایندگان، آنالیز ریسک، بررسی وضعیت رقبا در بازار و بهره‌گیری درست از توانایی شبکه فروش، نسبت به جذب قرارداد با نگاه جامع به بازارشناسی حرفه‌ای اقدام کنیم.

قائم مقام بیمه دانا، ترکیب مناسب پرتفوی را عامل مهمی برای بازارشناسی دانست و با ذکر این نکته که حفظ نماینده و شبکه فروش از اولویت‌های اساسی شرکت محسوب می‌شود، افزود: باید با برنامه‌ریزی و ارتباطات مناسب در استان‌ها همراه با اعمال تکنیک‌های نوین فروش، نسبت به جذب پرتفوی‌های جدید و سودده اقدام کرد.

حسینی اضافه کرد: اولویت با جذب رشته‌هایی است که نقدشوندگی بهتری دارند، لذا نیاز است شبکه فروش با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های خود، الگوسازی جدیدی را در این خصوص اعمال کرده و نسبت به وصول مطالبات اقدام کنند.

وی در پایان سخنان خود بار دیگر ضمن تبریک دهه خجسته فجر به ملت ایران، به ویژه کارکنان بیمه دانا، از خودگذشتگی، تلاش مضاعف و بهره‌گیری از ظرفیت‌های شعب و شبکه فروش را مورد تاکید قرار داد و ترکیب مناسب پرتفوی را عامل مهمی در جذب سودآوری دانست.

نظرات

پاسخی بگذارید