قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

مرگ دختر ۷ساله بر اثر حمله گاو وحشی

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 9 اردیبهشت 1399 - 19:09

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از مرگ دختر هفت ساله ایوانی بر اثر حمله گاو وحشی خبر داد و گفت: این حاثه تلخ دیروز رخ داده است.

سرهنگ سعید عالی پور صبح امروز سه شنبه در جع خبرنگاران اظهار کرد: غروب روز گذشته در یکی از روستاهای تابعه شهرستان ایوان حنا دختر بچه ۷ ساله که همیشه به پدر و مادرش کمک می‌کرد، در آن حال انتقال گاو به زمین‌های کشاورزی اطراف روستا به خانه بود که افسار گاو به دور کمرش پیچیده می‌شود و بر اثر رم کردن دچار حادثه می‌شود.

وی گفت: این گاو رم کرده مسافتی این دختر ۷ ساله را روی سنگلاخ و آسفالت جاده روستا می‌کشد و در اثر ضربات وارده به سر و بدنش حنا را بیهوش و اهالی روستا به کمکش می آیند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان خاطرنشان کرد: پس از متوقف کردن گاو توسط اهالی روستا، مردم طناب از دور کمر بی جان حنا باز می‌کنند و او را سریعاً به درمانگاه شهر زرنه و از آنجا نیز به علت وخامت حالش از طریق اورژانس هوایی به بیمارستان مرکز استان اعزام می‌کنند.

سرهنگ عالی پور با بیان اینکه این دختر ۷ ساله پس از به کما رفتن تلاش پزشکان برای بازگشت او به زندگی بی نتیجه ماند، گفت: متاسفانه این دختر ۷ ساله صبح امروز در بیمارستان فوت کرد.

وی به والدین توصیه کرد به فرزندانشان کارهایی را که متناسب با سن و جسم آنها نیست واگذار نکنند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

خبرگزاری مهر

نظرات

پاسخی بگذارید