قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

همه با هم «کرونا را شکست می دهیم»

تاریخ انتشار : شنبه 17 اسفند 1398 - 15:06

اگر شما هم می خواهید در بسیج همگانی « کرونا را شکست می دهیم» سهیم باشید، چراغ نخست را روشن کنید و از مراجعه به شعب بانکی تا حد امکان بپرهیزید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این روزها که تب خبرهای به اصطلاح کرونایی در رسانه ها و مطبوعات و حتی فضای مجازی بالا گرفته، وزارت بهداشت در اقدامی به جا، بسیج همگانی را با عنوان « کرونا را شکست می دهیم» به راه انداخته که با حمایت و همراهی بسیاری از مردم نیز همراه شده است.

در این میان گرچه اکنون تلاش همه جانبه علمی و عملی قابل توجهی را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کشور شاهد هستیم اما در کنار آن، حفظ آرامش روانی جامعه نیز برای گذر از بحران این روزها بسیار حائز اهمیت است.

در کنار تعطیلی مدارس و دانشگاه ها برای رفع دغدغه ابتلای محصلان و دانشجوها به کرونا به عنوان افراد آسیب پذیر، حفظ سلامت افراد حاضر در خط مقدم مبارزه و یا افرادی که به واسطه نوع فعالیت و شغلشان هر روز و هر لحظه در معرض خطر هستند نیز باید به عنوان عضوی از جامعه و خانواده بزرگ ایرانی مورد توجه باشد؛ افرادی مانند پزشکان و پرستاران، کارمندان ادارات و سازمان ها با ارباب رجوع بالا و کارمندان شعب بانک ها.

متاسفانه تاکنون شش نفر از کارکنان نظام بانکی کشور که در شعب مشغول به فعالیت بوده اند، در اثر ابتلای به کرونا جان خود را از دست داده اند.

این روزها که نیاز به همدلی بیشتری در فضای جامعه احساس می شود، هر یک به نوبه خود می توانیم با اقداماتی هر چند ساده از رعایت بهداشت فردی و اجتماعی گرفته تا کاهش رفت و آمدهای غیرضروری به مراکز حساس و پر رفت و آمد همانند بانک ها و… قدمی برای هم نوع و هموطن خود برداریم.

امروز خدمات نوین و نوآورانه نظام بانکی کم نیست. خدماتی که می توانند برای کاهش مراجعات مردم به شعب بانک ها و حذف رفت آمدهای غیرضروری یک راهکار مهم باشند.

اگر تا به امروز برای بسیاری از امور بانکی خود به شعب مراجعه می کردیم، حالا لازم است تا با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت همراهی تک تک ما برای شکست دادن آن، از هیچ کمکی دریغ نکنیم. برای این کار هم فقط کافی است از خدمات متنوع غیرحضوری بانکی استفاده کنیم تا هم سلامت خود را حفظ کنیم و هم فرشته ای برای حفاظت از سلامتی و جان هم نوعی دیگر در لباس خدمت باشیم.

بیایید با استفاده از خدمات غیرحضوری بانکی و عدم مراجعه با شعب بانک ها، ما هم در شکست کرونا سهیم باشیم.

نظرات

پاسخی بگذارید