قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

ویژه برنامه افطار شبکه پنج به «عقیق» رسید

تاریخ انتشار : شنبه 30 فروردین 1399 - 15:36

محمد قنبری تهیه‌کننده برنامه «عقیق» از پخش این ویژه برنامه افطار ماه رمضان ۹۹ با ساختاری جدید خبر داد.

محمد قنبری تهیه‌کننده برنامه «عقیق» درباره جزییات این برنامه و تغییرات آن که قرار است در ماه رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما برود، بیان کرد: «عقیق» با ساختاری جدید ویژه برنامه افطار ماه مبارک رمضان است که از ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

وی افزود: در برنامه امسال ما میزبان خود مردم هستیم و مهمانان ما از جنس مردم هستند. کسانی در برنامه ما حضور پیدا می‌کنند که یک ویژگی مشترک دارند اما دنیای آن‌ها با هم متفاوت است و سعی می کنیم روایت زندگی دو فردی را که در هر قسمت مهمان برنامه هستند، تعریف کنیم.

ویژه برنامه افطار شبکه پنج به «عقیق» رسید

تهیه‌کننده «عقیق» درباره دکور برنامه گفت: پیمان قانع طراح دکور این برنامه است. دکور در عین حال که یک لانگ شات جذابی دارد سعی کرده است تمرکز را روی سوژه‌ها بگذارد چون اصل ما داستان سوژه است و قرار است دکور به اصطلاح چشم دزدی نداشته باشد تا توجه مخاطب روی مهمان برنامه باشد.

قنبری با بیان اینکه «عقیق» امسال کاملا گفتگومحور است، اظهار کرد: این برنامه شباهتی به برنامه «ماه عسل» ندارد. ما فقط قرار است داستان مردم عادی را روایت کنیم که هر کدام صاحب یک شغلی با ویژگی‌های خاص و دنیای متفاوت هستند.

وی ادامه داد: با توجه به مناسبت‌های این ایام سعی می‌کنیم سوژه‌های منعطفی را متناسب با آن برگزینیم.

تهیه‌کننده «عقیق» در پایان درباره مجری برنامه اظهار کرد: فعلا در حال مذاکره هستیم اما گزینه ما تا به این لحظه هیراد حاتمی است.

خبرگزاری صبا

نظرات

پاسخی بگذارید