قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

«پنج ستاره» بدون حضور تماشاگر ضبط می‌شود

تاریخ انتشار : شنبه 10 اسفند 1398 - 15:32

تهیه‌کننده مسابقه «پنج ستاره» از ضبط این برنامه در هفته جاری بدون حضور تماشاگران به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

محمد قنبری تهیه‌کننده «پنج ستاره» درباره آخرین وضعیت ضبط این مسابقه تلویزیونی با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی بیان کرد: مسابقه «پنج ستاره» از هفته گذشته اول اسفندماه شروع شد و آن بخش از برنامه‌هایی که با حضور تماشاگران روی آنتن رفت پیش از شیروع ویروس کرونا ضبط شده است.

وی ادامه داد: ضبط هفته گذشته را به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامت تماشاچیان، شرکت‌کنندگان و عوامل برنامه کنسل کرده و بنا داریم هفته آینده را نیز بدون حضور تماشاچی و با تمام رعایت نکات بهداشتی ضبط کنیم. امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که بتوانیم با حضور تماشاچیان ضبط مسابقه را ادامه دهیم.

تهیه‌کننده «پنج ستاره» با اشاره به شرایط پیش آمده برای کشور عنوان کرد: من معتقدم حس امنیت از خود امنیت واجب‌تر است و از آنجا که مردم ما روزهای سخت بسیاری را تحمل کرده‌اند، این وضعیت نیز قابل کنترل است.

قنبری تاکید کرد: شاید ویروس کرونا آن قدر هم بزرگ نباشد که در رسانه‌ها می‌گویند. مقصر اصلی هراسی که در بین مردم ایجاد شده، فضای مجازی است که این ویروس را بزرگ کرد. در این زمینه صداوسیما ضمن اطلاع رسانی درست وظیفه دارد فضای شاد و جذاب را با برای مردم ایجاد کند و استرس را از آن‌ها دور کند.

وی در پایان اظهار کرد: ما حتما می‌توانیم با صبر و همدلی و رعایت بهداشت عمومی در چند روز آینده به این مشکل کوچک نیز فایق آییم.

فصل جدید مسابقه «پنج ستاره» با اجرای حمید گودرزی روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود

خبرگزاری صبا

نظرات

پاسخی بگذارید