قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

پیگیری سانحه امروز در فرودگاه ماهشهر ازسوی بیمه ایران

تاریخ انتشار : دوشنبه 7 بهمن 1398 - 12:42

درپی خارج شدن هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه ماهشهر، بیمه ایران از پیگیری فوری این حادثه خبر داد

 

بگزارش روابط عمومی بیمه ایران، آقای رحمتی مدیرکل بیمه های مسئولیت و حمل و نقل شرکت سهامی بیمه ایران، با اعلام اینکه هواپیمای آسیب دیده خطوط هوایی کاسپین تحت پوشش کامل بیمه ایران بوده است اظهار داشت: خوشبختانه حادثه منجر به تلفات جانی و مصدومیت سرنشینان نشده است.

وی افزود: بیمه ایران به محض اطلاع از حادثه نسبت به تشکیل کمیته رسیدگی به خسارت در این شرکت اقدام کرد و تنها چند ساعت پس از وقوع حادثه، کارشناسان بیمه ایران به محل حادثه اعزام شدند.

بگفته آقای رحمتی، با توجه به کامل بودن پوششهای بیمه ای ارایه شده به هواپیمایی کاسپین، بیمه ایران ضمن اعلام آمادگی کامل برای رسیدگی و پرداخت خسارات به وجود آمده در اسرع وقت، اعلام میدارد هیچگونه نگرانی بابت بررسی و پرداخت خسارت این حادثه وجود ندارد و مبلغ خسارت، بلافاصله پس از پایان بررسیهای کارشناسی به بیمه گزار پرداخت خواهد شد.

شایان ذکر است “صبح امروز دوشنبه ۷ بهمن مقارن ساعت ۸ بامداد، یک فروند هواپیمای MD متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین که از تهران عازم بندر ماهشهر بود، هنگام فرود در فرودگاه ماهشهر، از باند فرودگاه خارج شد که بر اساس اطلاعات موجود تمامی ۱۴۲ سرنشین هواپیما به سلامت از هواپیما پیاده شده و تا این لحظه گزارشی مبنی بر مصدومیت سرنشینان ارایه نشده است.”

نظرات

پاسخی بگذارید