قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

یوتیوب صبح‌ها از خواب بیدارتان می‌کند

تاریخ انتشار : شنبه 11 اسفند 1397 - 12:49

دو سایت پاندورا و یوتیوب موزیک که در زمینه پخش زنده موسیقی فعالیت دارند، قابلیتی به نام زنگ بیدارباش را به اپلیکیشن ساعت اندروید افزوده اند که بیدارشدن افراد را با موسیقی های آنها ممکن کند.

خبرگزاری مهر: دو سایت پاندورا و یوتیوب موزیک که در زمینه پخش زنده موسیقی فعالیت دارند، قابلیتی به نام زنگ بیدارباش را به اپلیکیشن ساعت اندروید افزوده اند که بیدارشدن افراد را با موسیقی های آنها ممکن کند.

این خدمات به نسخه ۶.۱ اپلیکیشن ساعت یا کلاک افزوده شده و یوتیوب و پاندروا هر دو این خبر را تایید کرده اند.

البته ارائه چنین خدماتی در دنیای فناوری تازگی ندارد و چندی قبل سایت اسپاتیفای نیز چنین خدماتی ارائه کرده بود. اما اجرای این ابتکار عمل با همکاری گوگل می تواند آن را به طور جدی همه گیر کند تا افراد صبح ها به جای زنگ گوشخراش ساعت یا صدای تکراری گوشی با موسیقی های مختلفی که در یوتیوب و پاندروا در دسترس است از خواب برخیزند.

خدمات اسپاتفای تنها در دسترس مشترکان این سایت قرار دارد، اما کاربرد گسترده گوشی های اندرویدی می تواند شرایط را در این زمینه تغییر دهد. تمامی کاربران گوگل پلی به طور پیش فرض در سرویس یوتیوب موزیک هم عضو هستند و می توانند از این خدمات استفاده کنند.

برای این کار باید به بخش زنگ یا آلارم برنامه کلاک مراجعه کرده و بر روی بخش sound ضربه بزنید و یکی از دو سرویس موسیقی یوتیوب یا پاندورا را انتخاب کنید و سپس از فهرست موسیقی های موجود یکی را برگزینید. البته یافتن موسیقی محبوب با جستجو نیز ممکن است.

نظرات

پاسخی بگذارید