قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به تولیدکنندگان توانمند قزوین اعطا می‌شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 6 بهمن 1398 - 6:36

عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به تولیدکنندگان توانمند قزوین اعطا می‌شود
عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون که به همراه مدیران ستادی این بانک به منظور بازدید از کارخانجات و تولیدکنندگان توانمند داخلی استان قزوین در این استان حضور یافته است اظهار داشت: سیاست‌های اقتصادی کشور همواره با نگاه حمایتی از تولیدکنندگان بوده است، ضمن آنکه بانک توسعه تعاون با تمرکز عملیات بانکی بر مدار نگاه توسعه‌ای و حمایت از واحدهای تعاونی و تولیدی، سهم بالایی از سبد تسهیلات را در این مسیر بکار گرفته است.
نجفی در همین رابطه تصریح نمود: بانک توسعه تعاون در سال جاری ۱۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی و توسعه‌ای به تعاونگران و تولیدکنندگان استان قزوین پرداخت نموده است، ضمن آنکه در این سفر نیز با بررسی وضعیت پنج واحد تولیدی که از مشتریان این بانک نیز هستند، پرداخت ۹۰۰ میلیارد ریال به این تولیدکنندگان مورد تصویب واقع گردید و پرداخت خواهد شد.
نجفی در اولین بازدید، با مدیران شرکت یاتاقان بوش بزرگترین کارخانه تولید یاتاقان در کشور نشست تخصصی برگزار نمود که در این جلسه بهارلو عضو هیات مدیره شرکت یاتاق بوش ضمن استقبال و ابراز خرسندی از حضور هیات مدیره بانک توسعه تعاون در خصوص معرفی شرکت خاطرنشان کرد: این کارخانه با ۶ خط تولید ماشین کاری و ۳۲۰ نفر نیروی اشتغال در سال گذشته با فروش ۸۰۰ میلیاردی توانسته است در سال جاری به ۱۷۰۰ میلیارد ریال فروش در سال ۹۸ برسد و اکنون با دارا بودن چند طرح توسعه‌ای چشم‌انداز افزایش تولید و صادرات و افزایش اشتغال به ۴۰۰ نفر را پیش رو دارد.
عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک طی بازدید از این مجموعه جهت حمایت، حفظ و افزایش اشتغال با ارائه تسهیلات سرمایه درگردش به مبلغ ۱۸۵ میلیارد ریال جهت این کارخانه با دستور افزایش سطح اختیارات استان موافقت نمود همچنین عباس نجفی با برشماری توانمندی‌های بانک در حوزه ارزی آمادگی بانک جهت پرداخت تسهیلات ارزی، انجام امورات حواله های ارزی و برات را مورد تاکید قرار داد.
عباس نجفی در ادامه از شرکت صنایع غذایی کوروش بازدید نمود. این شرکت با تولید روغن‌های خوراکی با برند فامیلا، اویلا جزو بزرگترین تولیدکنندگان کشور محسوب می‌گردد. نجفی در این جلسه خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون استان قزوین با پرداخت ۳۵۰ میلیارد ریال از محل سرمایه درگردش جهت حفظ اشتغال ۳۰۰ نفر و افزایش توان تولید این شرکت اقدام نموده است. وجود ۱۳۰۰ تن انواع روغن خوراکی در انبار و بارگیری روزانه و تولید مضاعف از نتایج حمایتی بانک توسعه تعاون می‌توان برشمرد.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در نشست تخصصی با مدیران شرکت پرشین فولاد کاسپین خاطرنشان کرد: با افزایش اختیارات استان، تسهیلات ۱۴۰ میلیارد ریالی به این شرکت مورد تصویب واقع شد و به زودی پرداخت خواهد شد.
لازم به توضیح است این کارخانه با تولید سالانه ۵۰۰ هزارتن انواع میلگرد تنها صادرکننده استان قزوین و زنجان به شمار می‌رود، که گردش مالی معادل ۶۸۲ میلیارد ریال در ۱۰ ماهه سال جاری داشته است همچنین طی ۷ دوره از سال ۹۰ تا کنون به عنوان تولیدکننده نمونه و در سال جاری نیز به عنوان صادرکننده برتر شناخته شده است.
در ادامه عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از کارخانه ویتانا تولیدکننده انواع بیسکوییت و کیک و کارخانه سوخت آما تولیدکننده انواع شمع و واترپمپ و اویل‌پمپ بازدید نمود که تسهیلات مورد درخواست کارخانه‌ها با توجه به توانمندی‌های کارخانه‌های موجود و با رعایت ضوابط و سیاست‌های اعتباری پرداخت خواهد شد.

نظرات

پاسخی بگذارید