قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

افزایش ساعات کار شعب بانک آینده تا پایان سال ۱۳۹۷

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 اسفند 1397 - 22:09

با هدف ارائه خدمات مطلوب به مشتریان؛
افزایش ساعات کار شعب بانک آینده تا پایان سال ۱۳۹۷
ساعت کار عادی و فوق‌العاده شعب، مراکز خدمات و شعب کشیک بانک آینده برای ارائه خدمات به مشتریان در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ و ایام نوروز سال ۱۳۹۸ افزایش یافت.
ساعت ارائه خدمات به مشتریان در تمام شعب بانک آینده در سراسر کشور در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۷، حداقل یک ساعت افزایش یافته است.
ساعت کاری فوق¬العاده در شعب منتخب از تاریخ ۰۸/۱۲/۱۳۹۷ تا پایان سال جاری
با توجه به ضرورت بهینه سازی ساعت کاری و بر اساس موقعیت جغرافیایی و ویژگی¬های محلی در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷، ارائه خدمات به مشتریان محترم در ۳۱ شعبه منتخب بانک آینده در قالب ساعات کاری فوق-العاده، از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۲۰:۰۰ است.
ساعت کاری شعب کشیک
بانک آینده، در روزهای جمعه ۱۷ و ۲۴ و هم¬چنین چهارشنبه ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷، سوم و چهارم فروردین¬ماه ۱۳۹۸، برای ارائه خدمات به مشتریان خود، تعداد ۱۲۵ شعبه تهران و استان¬ها را به عنوان کشیک در نظر گرفته که ساعت کاری این شعب از ساعت ۰۹:۰۰ صبح تا ساعت ۱۳:۰۰ است.
شهروندان و مشتریان بانک آینده، می¬توانند؛ برای آگاهی از فهرست و اطلاعات شعب منتخب در استان¬های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان و مازندران و شعب و واحدهای کشیک به تارگاه بانک آینده به نشانی www.ba24.ir مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباط بانک آینده با شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

نظرات

پاسخی بگذارید