قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

برندگان جوايز ۲۰۰ ميليون ريالي “ليگ نوين” معرفي شدند

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اسفند 1397 - 5:02

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي بين پذيرندگان شرکت پرداخت نوين، برندگان جوايز ۲۰۰ ميليون ريالي ماه نخست از برگزاري “ليگ نوين” مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصانوين، پس از گذشت يک ماه از آغاز ليگ نوين، قرعه‌کشي ماهانه بين پذيرندگان شرکت پرداخت نوين که موفق به کسب ۶۰۰ امتياز شده بودند، برگزار شد که بر اين اساس علي هرمي از گراش استان فارس، سيد ابوالحسن هاشميان از قزوين و امير قياسي از تهران جوايز ۲۰۰ ميليون ريالي نخستين ماه “ليگ نوين” را از آن خود کردند.
در جشنواره ليگ نوين که از بيستم دي ماه سال جاري آغاز شده و تا بيستم فروردين ماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت، تمامي پذيرندگان شرکت پرداخت نوين مي‌توانند با افزايش تعداد و مبلغ تراکنش‌هاي خود، ضمن کسب امتياز از جوايز اين ليگ در سه سطح “جوايز روزانه”، “جوايز ماهانه” و “جوايز ارزنده در پايان جشنواره” بهره‌مند شوند.
در جشنواره “ليگ نوين” ۳۰ جايزه دو ميليون ريالي به صورت روزانه، سه جايزه ۲۰۰ ميليون ريالي به صورت ماهانه و سه جايزه يک ميليارد ريالي در پايان دوره سه ماهه جشنواره به قيد قرعه به پذيرندگان حائز شرايط شرکت در قرعه‌کشي اهدا خواهد شد.
پذيرندگان محترم مي‌توانند جهت اطلاع از کليات جشنواره، مدل امتيازي و شرايط شرکت در ليگ به وب سايت شرکت پرداخت نوين به آدرس pna.co.ir مراجعه و يا با کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته امداد پذيرندگان اين شرکت به شماره ۴۸۰۳۱۱۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

مطالب مرتبط:

نظرات

پاسخی بگذارید