قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

تخفیف رمضان در میادین میوه و تره بار

تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 - 11:28

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آغاز طرح تخفیفات ماه مبارک رمضان در میادین میوه و تره بار همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان خبر داد

خبرگزاری فارس: سید سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و‌تره بار شهرداری تهران با اعلام اینکه به مناسبت ماه مبارک رمضان و در قالب طرح تخفیفات، خدمات ویژه‌ای را برای شهروندان در نظر گرفته‌ایم، گفت: میانگین قیمت انواع میوه و سبزیجات در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۳۴ درصد زیر قیمت سطح شهر است که این اختلاف قیمت در مورد برخی میوه‌ها به ۵۰ درصد نیز می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه طرح تخفیفات ویژه ماه مبارک رمضان همه محصولات عرضه شده در میادین میوه و تره بار را شامل می‌شود، اظهار کرد: این تخفیفات برای انواع عسل ۲۰ درصد، انواع دستمال کاغذی در بسته بندی پلاستیکی ۱۵ درصد، انواع آب معدنی و آب آشامیدنی ۱۵ درصد و انواع نمک، ادویه و سبزیجات خشک بسته بندی شده ۱۵ درصد است.

راد با بیان اینکه میزان تخفیفات پیش بینی شده برای انواع آب میوه ۱۲ درصد و انواع زعفران ۱۲ درصد است، تصریح کرد: برای انواع کمپوت، کنسرو، مربا، ترشی، شور، آبلیمو، آبغوره، سرکه و عرقیات گیاهی نیز ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه برای انواع بستنی ۱۰ درصد، انواع دستمال کاغذی در بسته بندی جعبه‌ای ۱۰ درصد و سایر محصولات بهداشتی سلولزی شامل دستمال توالت، دستمال حوله‌ای و پوشک بچه ۱۰ درصد تخفیف تعیین شده است، اظهار کرد: برای انواع لبنیات ۱۰ درصد و انواع رب گوجه فرنگی نیز ۱۰ درصد تخفیف منظور شده است.

راد با بیان اینکه برای انواع رشته، ماکارونی، لازانیا و ورمیشل ۱۰ درصد، انواع پودر قهوه، کاکائو و نسکافه (بسته بندی داخلی) ۱۰ درصد و انواع ارده، حلوا ارده ، شیره انگور و شیره خرما ۱۰ درصد تخفیف پیش بینی شده است، تصریح کرد، انواع بیسکویت، ویفر، کیک، کلوچه، شکلات، تافی، نبات، آب نبات، سوهان، گز، آدامس، چیپس، پفک، پودر ژله، پودر شربت و آجیل شرکتی بسته بندی (با وزن کمتر از ۲۰۰ گرم) نیز ۸ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با اعلام اینکه انواع فرآورده‌های گوشتی همچون سوسیس، کالباس، همبرگر و ناگت، انواع نان حجیم و غیر حجیم بسته بندی شده، انواع سُس و تُن ماهی از ۸ درصد تخفیف برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: میزان تخفیفات انواع محصولات بهداشتی شامل شوینده و پاک کننده، کیسه فریزر و کیسه زباله نیز ۶ درصد است.

درصد این تخفیفات از قیمت مصرف کننده مندرج بر روی محصول محاسبه شده و مدت زمان اجرای آن در میادین و بازارهای میوه و تره بار از ۱۶ اردیبهشت تا ۱۴ خرداد در نظر گرفته شده است.

نظرات

پاسخی بگذارید