قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

شریعتمداری: کیهان به وزارت اطلاعات کمک می‌کند

تاریخ انتشار : دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 - 12:57

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: در بحث فساد ۳ هزار میلیاردی، روزنامه کیهان پیش از رسیدگی قضایی نسبت به پرونده نسبت به تخلفات انجام شده هشدار داده بود، اما خودمان هم فکر نمی‌کردیم به این میزان اختلاس صورت گرفته باشد. بعضی از اطلاعات را وزارت اطلاعات از کیهان مطلع می‌شود چون افراد حزب‌اللهی همه‌جا هستند و اطلاعات را به ما می‌دهند.
خبرگزاری فارس: حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان روز گذشته در سی‌امین نشست سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان که در هتل فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد گفت: در فتنه ۸۸ بسیاری از گروه‌ها علیه جمهوری اسلامی حضور داشتند و خود را پیروز می‌دیدند، حتی حمایت‌های اوباما، انگلیس و رژیم صهیونیستی را نیز داشتند و فتنه‌گران را سربازان خود عنوان می‌کردند آن زمان هم پیش‌بینی‌های رهبری بر تمام این ائتلاف فائق آمد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان اظهار داشت: زمانی چالش بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا در حوزه نظامی این بود که به ما سیم خاردار هم نمی‌فروختند اما اکنون این چالش را نداریم. روزی چالش ما این بود که افراد نفوذی مانند ناخدا افضلی آمار تلفات موشک‌های دشمن را به آمریکایی‌ها می‌دادند.

وی در ادامه تاکید کرد: پذیرش FATF دعوت از آمریکا برای اعمال فشار بیشتر است. با وجود آنکه آمریکا توان و امکان حمله نظامی به ایران را ندارد، اما اگر بخواهد حمله‌ای به کشورمان انجام دهد، به دنبال چه خواهد بود؟ آیا نابودی صنعت هسته‌ای را می‌خواهد؟ این اقدام را که خودمان انجام دادیم. پذیرش FATF نیز کمک می‌کند تا آمریکا فشار بیشتری به کشور وارد کند.کسانی که مقابل آمریکا می‌ایستند، مانع اصلی وقوع جنگ هستند. اما کسانی که اهل وادادگی مقابل آمریکا هستند، زمینه را برای وقوع جنگ فراهم می‌کنند. شاید اکنون شرایط کشور خطیر باشد اما خطرناک نیست.

شریعتمداری گفت: زمانی که می‌بینیم مسئولان کشور با بیان اینکه اگر یک کنوانسیون را بپذیریم مشکلات کشور حل خواهد شد و یا پس از مذاکرات برجام بیان کنیم در حوزه‌های دیگر نیز امکان مذاکره وجود دارد، این تلقی پیش می‌آید که به دشمنان آدرس می‌دهیم.

مدیرمسئول روزنامه کیهان در ادامه در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه بعضی‌ها این تلقی را می‌کنند که روزنامه کیهان مانع از ایجاد وحدت در کشور می‌شود، گفت: ماهیت کار رسانه‌ای به‌گونه‌ای است که نمی‌توانیم سوابق و مواضع خود را کتمان کنیم، اما بررسی سوابق موضع‌گیری‌های کیهان نشان می‌دهد با عواملی که در مسیر دشمن حرکت می‌کنند، حاضر به وحدت نیستیم. کیهان در چند سال گذشته در مقابل ثروت‌های بادآورده، فتنه‌گران و مفسدان اقتصادی ایستاده است.

وی ادامه داد: در بحث فساد ۳ هزار میلیاردی، روزنامه کیهان پیش از رسیدگی قضایی نسبت به پرونده نسبت به تخلفات انجام شده هشدار داده بود، اما خودمان هم فکر نمی‌کردیم به این میزان اختلاس صورت گرفته باشد. بعضی از اطلاعات را وزارت اطلاعات از کیهان مطلع می‌شود چون افراد حزب‌اللهی همه‌جا هستند و اطلاعات را به ما می‌دهند.

نظرات

پاسخی بگذارید