قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

فهمی در بازدید از موکب آیلند: زائر کارت بانک گردشگری و خدمات ATM در چهار مرز خروجی در اختیار زائران اربعین قرار دارد

تاریخ انتشار : شنبه 11 شهریور 1402 - 10:20

مدیرعامل بانک گردشگری در بازدید از موکب آیلند اعلام کرد: خدمات بانکی و رفاهی از طریق زائر کارت برای زائران کربلا و نجف درنظر گرفته شده و دستگاه های خودپرداز این بانک در چهار مرز خروجی در اختیار مردم قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، محمدرضا فهمی در جریان بازدید از بخش های مختلف موکب سرزمین ایرانیان (آیلند) به عنوان ایستگاه اول راه کربلا افزود: زائر کارت با هماهنگی وزارت کشور، نیروی انتظامی و پلیس گذرنامه عملیاتی شد و در اختیار زائرانی که می خواستند از امکانات آن استفاده کنند، قرار گرفت.
وی ادامه داد: برنامه های زیادی برای زائرکارت پیش بینی شده از جمله اینکه جای گذرنامه را خواهد گرفت. هر چند که امسال امکان هماهنگی با کشور عراق وجود نداشت اما در سال آینده این کارایی عملیاتی خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدمات بانکی و رفاهی را ارائه کنیم.
فهمی ضمن تشکر از کارکنان مجموعه و افرادی که به عنوان خادم سیدالشهدا(ع) در این موکب فعالیت می‌کنند، گفت: این فضای معنوی به قدری تاثیرگذار است که هر قلبی را تحت تاثیر قرار می دهد. علاقه داشتم در جمع خادمان حاضر شوم و رو در رو سعادت دیدار با زائرین حرم اباعبدالله(ع) را داشته باشم و از بودن در این جمع مسرورم.
وی افزود: بی تردید آثار و برکات و خیرات این حرکت بزرگ فرهنگی به مجموعه آیلند و همه خادمانی که با تمام وجود در موکب زحمت کشیدند، خواهد رسید . موکب آیلند می‌تواند برای سالیان سال به عنوان موکبی برای خادمان سیدالشهدا(ع) در مراسم اربعین باشد.
فهمی در ادامه با اشاره به بخش‌های خدماتی در نظر گرفته شده برای زوار اظهار کرد: امکانات درنظر گرفته شده این موکب بسیار ارزشمند است؛ از نمازخانه‌ها تا امکانات بهداشتی و امکانات ایجاد شده برای کودکان در نوع خود امر بدیعی بود . این مجموعه توانسته بسیار موفق عمل کند و امیدوارم هر سال بهتر از سال قبل فعالیت خود را ادامه دهد.
یادآور می شود: تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن و با بازپرداخت شش ماهه، کاهش تشریفات اداری سفر هنگام استفاده از کارت “زائر کارت” در گیت های خروجی مرزهای زمینی و هوایی و ارسال رایگان “زائر کارت” از جمله ویژگی های زائرکارت بانک گردشگری است.
افتتاح حساب به صورت آنلاین از طریق گوشی تلفن همراه در TOBANK و یا حضوری در تمام شعب بانک گردشگری و ادارات گذرنامه برای دریافت کارت ویژه “زائر کارت” به صورت رایگان و برخورداری از تمام خدمات کارت های بانکی یکی دیگر از ویژگی‌های زائر کارت را تشکیل می دهد.

مطالب مرتبط:

نظرات

پاسخی بگذارید