قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

مدیر عامل هوآوی و معرفی اولویتهای این شرکت در سال پیش رو

تاریخ انتشار : دوشنبه 1 بهمن 1397 - 11:16

اکوسیستمی به سبک هوآوی
ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هوآوی، در نامه ای سرگشاده‌ از لیست اولویت‌های هوآوی در سال ۲۰۱۹ و همچنین از برنامه‌های ۵ تا ۱۰ سال آینده و مشکلات پیش رو پرده برداشت. او همچنین به موفقیت شرکتش در فروش ۲۰۰میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد؛ موفقیتی که هوآوی را به دومین تولیدکننده گوشی های هوشمند در سطح جهانی تبدیل کرده است.
به گفته ریچارد یو ۱۰۰ میلیون دستگاه دیگر که شامل کامپیوترهای شخصی، تبلت‌ها، گجت‌های پوشیدنی و … می شود نیز در سال ۲۰۱۸ به فروش رسیده است. پس از سامسونگ و اپل، این سازنده چینی به سومین تبلت‌ساز بزرگ دنیا تبدیل شده است.
لازم به ذکر است از دیگر برنامه‌های مهم سال ۲۰۱۹ این برند، حفظ اعتماد مصرف‌کنندگان نسبت به هوآوی می باشد.
این شرکت همچنین قصد دارد با سرمایه‌گذاری بیشتر روی تحقیقوتوسعه از جمله اینترنت G5 و هوش مصنوعی، اکوسیستمی ایجاد کند که به «تجربه‌ای هوشمندانه در هر سناریو برای مصرف‌کننده» ختم شود. ریچارد یو همچنین گفت که هوآوی به قدرت هوش مصنوعی ایمان دارد و خود را نسبت به استفاده از این تکنولوژی در جهت اعمل انسان دوستانه از جمله کمک به کودکان ناشنوا متعهد می داند.
در انتها لازم است به مطابقت صد در صدی فعالیت این شرکت با حریم خصوصی چارچوب‌های فناوری کشور های مختلف در جهان اشاره کرد که به نوعی بیانگر آمادگی این برند در جهت ایجاد روابطی ایمن و در عین حال سازنده است.

نظرات

پاسخی بگذارید