قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

۳۰درصد از بودجه بیمه دانا در پاییز امسال محقق شد

تاریخ انتشار : سه‌شنبه 25 دی 1397 - 13:22

رئیس هیات مدیره شرکت بیمه دانا با تأکید برضرورت افزایش سرمایه این شرکت به منظور ارتقای ظرفیت نگهداری ریسک و بهره‌مندی از ظرفیت قبولی اتکایی، از تحقق ۳۰ درصدی بودجه در سه ماه اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ، دکتر رضا جعفری در جلسه شورای مدیران با تشریح عملکرد و مصوبات هیأت مدیره گفت : با ورود مجدد دکتر کاردگر به شرکت ، شاهد تحولات مثبت و امیدوارکننده‌ای بودیم که تحقق۳۰ درصدی بودجه درفصل پائیز یکی از تحولات مثبت به شمار می‌رود .

وی افزود : این در حالی است که در ۶ ماه اول سال جاری مجموعاً ۴۷ درصد بودجه محقق شده بود،اما در مدت یاد شده به طور متوسط هر ماه ۱۰ درصد از بودجه پیش بینی محقق شده است.

رئیس هیات مدیره بیمه دانا اظهار داشت : همچنین در ۹ ماه اخیر، متوسط رشد آماری شرکت به ۲۹ درصد رسیده که ناشی از رشد ۵۵ درصدی فروش در سه ماهه اخیر است .

دکتر جعفری ، ضرورت تقویت حس کارمحوری و نهادینه شدن آن در تمامی ابعاد شرکت را مورد تأکید قرارداد و ابراز امیدواری کرد : با اقدامات انجام شده و تقویت حس همکاری و همدلی ، کارنامه مطلوب و امیدوارکننده‌ای به سهامداران شرکت ارائه شود .

وی تشکیل کمیته‌های ریسک ، جبران خدمات کارکنان ، تطبیق مقررات و حسابرسی داخلی که مورد تأکید اساسنامه حاکمیت شرکتی است، را از اقدامات مهم و مثبت اخیر بر شمرد .

وی افزود : این کمیته‌ها تصمیمات و اقدامات خوبی را در جهت بهبود وضعیت شرکت در ابعاد مختلف اتخاذ خواهد کرد که در بعد منابع انسانی ،تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی و تدوین نظامنامه جامع منابع انسانی بمنظور انضباط بخشی حوزه مذکور و در بعد مدیریت ریسک، تشکیل پرتفوی مناسب و اقتصادی از موارد مهمی بوده که توسط این کمیته‌ها تاکنون اتخاذ تصمیم شده است .

رئیس هیأت مدیره بیمه دانا تأکید کرد : در طول ۹ ماه اخیر مجموعاً ۳۸ جلسه رسمی هیأت مدیره برگزار شده که درآن ۲۵۱ دستور کار مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت از بین آنها ۱۸۸ بند مصوب شده که ۱۰۲ مصوبه آن در حوزه فنی و حقوقی ، ۶۶ مصوبه در حوزه اقتصادی و مالی، پشتیبانی و اداری و ۲۰ مصوبه دیگر نیز در حوزه سیاستگذاری بوده است .

مطالب مرتبط:

نظرات

پاسخی بگذارید